Firma NovaFarm jest już z Państwem od 2002 roku. Zajmujemy się dystrybucją suplementów diety do sklepów zielarskich na terenie całej Polski.

W listopadzie 2008 roku jako pionierzy oraz obecni liderzy stworzyliśmy polski sklep internetowy www.nova-farm.com na terenie Wielkiej Brytanii oferujący polskie suplementy diety i wyroby medyczne dla naszych rodaków.

W połowie roku 2013 wspólnie z naszym działem marketingu, stworzyliśmy oddział który zajmuje się wprowadzaniem na rynek suplementów diety pod naszą własna marką. Produkty których jesteśmy właścicielami można zobaczyć klikając tutaj.

Aby sprostać Państwa oczekiwaniom, systematycznie poszerzamy naszą ofertę, jako nieliczni na rynku Brytyjskim dostarczamy do Państwa domów cenne dla zdrowia produkty, które zostały stworzone z naturalnych składników o najwyższej jakości.

Działamy w myśl zasady: służyć zdrowiu, dobremu samopoczuciu i wyglądowi naszych Klientów.

Przez cały czas przyświeca nam filozofia, by wspomagać Państwa zdrowie i urodę, chronić przed chorobami i szkodliwymi czynnikami środowiska.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były ogólno dostępne, dla odbiorców hurtowych służymy pomocą z zakresu marketingu, gwarancją najniższej ceny oraz aby współpraca z naszym Klientem była łatwa i przyjemna.

Strona główna
Wybierz coś dla siebie:
  • polska apteka londyn
  • polska apteka UK
  • polskie leki
  • suplementy
  • kosmetyki
Więcej tagów...
Kontakt z nami
Twój koszyk jest pusty
opineo-wyroznienie-2016