Syrop Prawoślazowy ALTE 125 g.
cena:
1.19 GBP
stan:
brak w magazynie
zapytaj o dostępność
Ilość:
Opis produktu
Ostrzeżenia
Opis produktu

Syrop zawiera wodny macerat z korzenia prawoślazu, wykazujący działanie łagodzące kaszel oraz osłaniające błonę śluzową jamy ustnej i gardła. Jest to produkt leczniczy stosowany tradycyjnie w podanych wskazaniach, a jego skuteczność opiera się na długotrwałym stosowaniu i doświadczeniu.

·         Stosowany tradycyjnie jako środek pomocniczy w objawach stanów zapalnych jamy ustnej i gardła: chrypka, kaszel np. w przebiegu przeziębienia.

·         Pomocniczo w podrażnieniach i stanach zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i gardła.

Dawkowanie:  Dzieci powyżej 3 roku życia do 6 roku życia 1/2 miarki (5 ml) dawkę powtórzyć w zależności od nasilenia objawów podrażnienia (do 3 razy dziennie). Dzieci powyżej 6 roku życia 1/2 miarki (5 ml) dawkę powtórzyć w zależności od nasilenia objawów podrażnienia (do 5 razy dziennie). Młodzież od 13 roku życia i dorośli 1 miarkę (10 ml) dawkę powtórzyć w zależności od nasilenia objawów podrażnienia (do 6 razy dziennie).

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu. Uczulenie na kwas benzoesowy.

Uwagi: Środki ostrożności: Ze względu na zawartość kwasu benzoesowego zaleca się zachowanie ostrożności u chorych z astmą. Lek zawiera sacharozę w związku z tym należy go ostrożnie stosować u chorych na cukrzycę. 5 ml syropu zawiera 4,2 g sacharozy, 10 ml syropu zawiera 8,4 g sacharozy. W przypadku nietolerancji na którykolwiek z cukrów, przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem.

Ciąża i karmienie piersią: Ze względu na brak danych świadczących o bezpieczeństwie stosowania preparatu, nie zaleca się stosowania w ciąży i podczas karmienia piersią.

Interakcje: Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych ostatnio lekach, nawet tych, które wydawane są bez recepty.

Skład: 100 g syropu zawiera 36 g wodnego maceratu z 5 g korzenia prawoślazu lekarskiego, ekstrahent- mieszanina wody i etanolu (47,9: 1), substancja pomocnicza- kwas benzoesowy.

Substancje pomocnicze: sacharoza, kwas benzoesowy. Produkt zawiera nie więcej niż 1,0% (v/v) etanolu.

DERMOMASK POPĘKANE NACZYNKA Maseczka 10 ml.
DERMOMASK POPĘKANE NACZYNKA Maseczka 10 ml.

1.89 GBP
Ilość: 
ACAI 60 kaps. (350mg)
ACAI 60 kaps. (350mg)

11.99 GBP
Ilość: 
Tran MOLLERS Rybki 36 kaps. Smak Owocowy (200mg)
Tran MOLLERS Rybki 36 kaps. Smak Owocowy (200mg)

12.99 GBP
Ilość: 
Strona główna
Wybierz coś dla siebie:
  • polska apteka londyn
  • polska apteka UK
  • polskie leki
  • suplementy
  • kosmetyki
Więcej tagów...
Kontakt z nami
Twój koszyk jest pusty
opineo-wyroznienie-2016