powrót

Czosnek 30 tabl. (Alliomint) /Nr. Kat. 1287/

Czosnek 30 tabl. (Alliomint)
cena:
2.89 GBP1.16 GBP
stan:
brak w magazynie
zapytaj o dostępność
Ilość:
Opis produktu
Ostrzeżenia
Opis produktu

LABOFARM tabletki z czosnku stosuje się tradycyjnie w profilaktyce miażdżycy, w łagodnych postaciach hiperlipidemii i hipercholesterolemii, w zapobieganiu starczym zmianom naczyń krwionośnych oraz w początkowym okresie infekcji górnych dróg oddechowych.

Lek stosuje się jako tradycyjny środek obniżający stężenie lipidów i cholesterolu we krwi oraz był stosowany tradycyjnie jak łagodny środek ograniczający rozwój flory jelitowej. Lek ma charakter tradycyjny, a jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

Przeciwwskazania: Nie stosować leku w przypadku nadwrażliwości na czosnek.

Uwaga: W stosowaniu leku po zabiegach operacyjnych, ponieważ lek może zmniejszać krzepliwość krwi. Nie należy stosować leku przed planowanymi zabiegami operacyjnymi.

Ciąża i karmienie piersią: Dotychczas brak przeciwwskazań do stosowania leku w okresie ciąży lub laktacji, jednak przed użyciem zaleca się zasięgnięcie opinii lekarza. Obecne w preparacie związki siarkowe przechodzą do mleka matki.

Prowadzenie pojazdów: Brak wpływu.

Interakcje: Równoczesne stosowanie preparatu z lekami obniżającymi krzepliwość krwi, np. salicylanami może spowodować nasilenie ich działania antyagregacyjnego. Ze względu na zdolność indukowania metabolizmu wątrobowego przez czosnek możliwe jest obniżenie stężenia we krwi równocześnie stosowanych środków przeciwwirusowych z grupy inhibitorów proteaz (np. indinavir).

Działania niepożądane: Po zastosowaniu produktu może dojść do zmiany zapachu potu lub wydychanego powietrza. W rzadkich przypadkach lek może powodować podrażnienie przewodu pokarmowego lub reakcje alergiczne. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy skontaktować się z lekarzem. W przypadku wystąpienia innych objawów niepożądanych, niewymienionych w tej ulotce, należy poinformować o nich lekarza.

Przechowywanie: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze nie wyższej niż 25oC, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować preparatu po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu.

Dawkowanie: 1-2 tabletki 2-3 razy dziennie. W infekcjach górnych dróg oddechowych: 2 tabletki 3-4 razy dziennie.

Skład: Cebule czosnku 300 mg

Składniki pomocnicze: krzemu dwutlenek koloidalny (E551).

Nasienie Babki Jajowatej 100 g
Nasienie Babki Jajowatej 100 g

1.89 GBP
Ilość: 
Herbatka FIX Oczyszczająca 20 saszetek
Herbatka FIX Oczyszczająca 20 saszetek

3.69 GBP
Ilość: 
ULGRIP Junior 10 saszetek
ULGRIP Junior 10 saszetek

7.49 GBP
Ilość: 
Strona główna
Wybierz coś dla siebie:
  • polska apteka londyn
  • polska apteka UK
  • polskie leki
  • suplementy
  • kosmetyki
Więcej tagów...
Kontakt z nami
Twój koszyk jest pusty
opineo-wyroznienie-2016