powrót

Tran Norweski Mollers BABY o aromacie cytrynowym 250 ml. /Nr. Kat. 1321/

Tran Norweski Mollers BABY o aromacie cytrynowym 250 ml.
cena:
12.99 GBP
Ilość:
button-add-to-basket
+6
stokrotka-points
Opis produktu
Ostrzeżenia
Opis produktu

Möller’s Baby Tran Norweski to wysokiej jakości i czystości tran z dorsza opracowany tak, aby w bezpieczny sposób uzupełniać dietę niemowląt, dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią w odpowiednią porcję kwasów omega-3 i witamin potrzebnych dla zdrowia.

Möller’s Baby to naturalne źródło kwasów omega-3 (DHA i EPA) oraz witamin D i A. Witamina D pomaga zachować odporność i wspomaga prawidłowy wzrost i rozwój kości u dzieci. Kwasy DHA i EPA przyczyniają się do prawidłowej pracy serca. Kwas DHA wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mózgu oraz narządu wzroku.

Kwas DHA wspomaga prawidłowy rozwój wzroku u niemowląt do 12 miesiąca życia. Spożywanie kwasu DHA przez matkę wspomaga prawidłowy rozwój mózgu i oczu u płodu oraz niemowląt karmionych piersią.

Dodatkowe informacje: Produkt przyjmowany pod nadzorem lekarza. Produkt nie jest odpowiedni do stosowania jako jedyne źródło pożywienia, nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Produkt uzyskał pozytywna opinię Centrum Zdrowia Dziecka.

Zalecane spożycie: Niemowlęta od 6 miesiąca życia i dzieci do 3 lat: 2,5 ml; kobiety w ciąży i karmiące piersią: 5 ml. Stosowanie zrównoważonej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

Skład w 2,5 ml.: kwasy tłuszczowe Omega-3 0,6g, kwas eikozapentaenowy (EPA) 0,2g, kwas dokozaheksaenowy (DHA) 0,3g, witamina D 5μg, witamina A 125μg, witamina E 5mg.

button-go-up
Wyciąg z jemioły 100 ml.
Wyciąg z jemioły 100 ml.

3.39 GBP
Ilość: 
specials-button-buy-nowspecials-button-add-to-basket
PRENALEN Syrop 115 ml.
PRENALEN Syrop 115 ml.

5.99 GBP
Ilość: 
specials-button-buy-nowspecials-button-add-to-basket
Mięta FIX 30 torebek
Mięta FIX 30 torebek

1.79 GBP
Ilość: 
specials-button-buy-nowspecials-button-add-to-basket
Wybierz coś dla siebie:
  • polska apteka londyn
  • polska apteka UK
  • polskie leki
  • suplementy
  • kosmetyki
Więcej tagów...
Twój koszyk jest pusty
MOLLERS
opineo-wyroznienie-2016