powrót

Pyralgina Termo Hot Plaster Rozgrzewający 1 szt. /Nr. Kat. 1332/

Pyralgina Termo Hot Plaster Rozgrzewający 1 szt.
cena:
1.39 GBP0.83 GBP
stan:
brak w magazynie
zapytaj o dostępność
Ilość:
Opis produktu
Ostrzeżenia
Opis produktu

Jest wyrobem medycznym, który skutecznie rozluźnia głębokie partie mięśni, przynosząc ulgę w bólach pleców, ramion, krzyża, szyi, ścięgien, a także w przypadku bólu reumatycznego.

Działa do 14 godzin, przy czym optymalny efekt jest odczuwalny do 12 godzin. Plaster jednorazowy, wyłącznie do stosowania zewnętrznego, na skórę lub odzież bezpośrednio przylegającą do ciała(w sytuacji kiedy odczuwalna temperatura jest za wysoka) Średnia temperatura 52 stopnie Celsjusza. Plaster nie przeszkadza w wykonywaniu codziennych czynności.Można na niego swobodnie nałożyć ubranie i normalnie funkcjonować

Ostrzeżenia: Nie stosować plastra podczas snu. Nie stosować na skórę podrażnioną, uszkodzoną, po zastrzykach, a także podczas kąpieli. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia. Nie stosować u osób które nie mogą samodzielnie plastra usunąć.

Nie stosować u osób, które nie są w stanie odczuwać ciepła, na przykład mają zniesione czucie na pewnych powierzchniach ciała. Nie stosować bezpośrednio po urazie- ciepło może nasilić opuchliznę lub spowodować narastanie krwiaka.

Nie stosować podczas równoczesnego miejscowego stosowania na skórę różnego rodzaju produktów leczniczych lub równocześnie z innymi źródłami ciepła(na przykład urządzeniami emitującymi promieniowanie podczerwone.

Sposób użycia: Ostrożnie rozerwać saszetkę z plastrem, wyjąć plaster z saszetki bezpośrednio przed użyciem. Zdjąć taśmę zabezpieczającą część klejącą plastra i niezwłocznie przykleić plaster w miejscu odczuwania bólu na suchą i czystą skórę lub odzież. Dla uzyskania najlepszych wyników należy zostawić plaster na 12 godzin.

HEMOROL 12 czopków
HEMOROL 12 czopków

6.49 GBP
Ilość: 
Immunotrofina Kaszel aerozol doustny 30 ml.
Immunotrofina Kaszel aerozol doustny 30 ml.

9.99 GBP
Ilość: 
Koper Włoski FIX 30 torebek
Koper Włoski FIX 30 torebek

2.19 GBP
Ilość: 
Strona główna
Wybierz coś dla siebie:
  • polska apteka londyn
  • polska apteka UK
  • polskie leki
  • suplementy
  • kosmetyki
Więcej tagów...
Kontakt z nami
Twój koszyk jest pusty
opineo-wyroznienie-2016