powrót

Potrójny Kwas Hialuronowy 3% 20 g. /Nr. Kat. 1526/

Potrójny Kwas Hialuronowy 3% 20 g.
cena:
7.99 GBP
stan:
mała ilość
Ilość:
button-add-to-basket
Opis produktu
Ostrzeżenia
Opis produktu
Unikalna mieszanka trzech różnych typów kwasu hialuronowego – kwasów małocząsteczkowych SLMW i LMW oraz kwasu HMW dla optymaln

Unikalna mieszanka trzech różnych typów kwasu hialuronowego – kwasów małocząsteczkowych SLMW i LMW oraz kwasu HMW dla optymalnego nawilżenia skóry.  Kwas hialuronowy w tej postaci ma działanie odmładzające i nawilżające (poprzez systematyczne stosowanie - nawet najbardziej głębokich zmarszczek).  Ze względu na silne właściwości nawilżające polecany do skóry bardzo suchej i zniszczonej.

Skład INCI: Aqua, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

Potrójny kwas hialuronowy 3% to kwas hialuronowy, który tworzą 3 rodzaje kwasu o różnej masie cząsteczkowej:

- 1 % kwas małocząsteczkowy typu SLMW poniżej 10000 DA

- 1 % kwas małocząsteczkowy typu LMW 100 000 - 400 000 DA

- 1 % kwas wielkocząsteczkowy typu HMW 1,0 - 1,8 M DA.

Uzyskiwany jest biotechnologicznie, w postaci 3% roztworu soli sodowej. Ciężar cząsteczkowy kwasu wyznacza przenikalność preparatu w kierunku warstwy rogowej, a także determinuje właściwości kosmetyczne.

Kompozycja trzech kwasów hialuronowych wykazuje szerokie spektrum działania uzupełniającego: wewnątrz, jak i zewnątrz skóry.  Ze względu na silne właściwości nawilżające polecany do skóry bardzo suchej i zniszczonej.

Kwas małocząsteczkowy typu SLMW - powoduje zwiększenie nawilżenia na poziomie wewnętrznych warstw skóry,

Kwas małocząsteczkowy typu LMW - poprzez swoje działanie nawilżające, umożliwia szybsze przenikanie substancji czynnych,

Kwas wielkocząsteczkowy typu HMW - utrzymuje wilgoć w skórze.

Potrójny kwas hialuronowy 3% służy wzmocnieniu właściwości ochronnych skóry, a także przyczynia się do utrzymania odpowiedniego poziomu nawilżenia. Utrzymanie właściwej wilgoci w obrębie naskórka powoduje, że staje się on elastyczny, nawilżony, sprężysty i jędrny. Skóra prezentuje się znacznie zdrowiej i młodziej.

Zalecane dozowanie: 1 - 100%. Może być używany bezpośrednio na skórę do 100%. Zalecamy jednak stężenie do 25% aby zapobiec tworzeniu się nieprzyjemnego filmu na skórze.

Potrójny kwas hialuronowy służy wzmocnieniu właściwości ochronnych skóry, a także przyczynia się do utrzymania odpowiedniego poziomu nawilżenia. Utrzymanie właściwej wilgoci w obrębie naskórka powoduje, że staje się on elastyczny, nawilżony, sprężysty i jędrny. Skóra prezentuje się znacznie zdrowiej i młodziej.

Potrójny kwas hialuronowy wspomaga regenerację naskórka, przyspiesza gojenie ran, działa przeciwzapalnie i stabilizująco na skórę, a także zwiększa jej elastyczność. Wykazuje wysoką biozgodność, nie powoduje alergii i nie podrażnia. Przyspiesza porost włosów, a także poprawia stan ich nawilżenia

Znajduje zastosowanie w serum do pielęgnacji każdego typu skóry – serum nawilżająco-odświeżających (np. w połączeniu z hydrolatem miętowym i d-pantenolem), regenerujących, rozjaśniających, wygładzających, uspokajających itd.

Służy jako składnik nawilżających kremów, dodaje się go do fazy wodnej.

Stosowany jest jako składnik kosmetyków do pielęgnacji cery na całym ciele – balsamy, kremy, okłady, żele.

Może być dodawany do kosmetyków do włosów.

Służy jako składnik nawilżających żeli i toników żelowych.

Sprawdza się jako składnik żeli pod prysznic.

Uwagi: Kwas hialuronowy jest wrażliwy na niskie pH.

button-go-up
Wybierz coś dla siebie:
  • polska apteka londyn
  • polska apteka UK
  • polskie leki
  • suplementy
  • kosmetyki
Więcej tagów...
Twój koszyk jest pusty
ECOSPA
opineo-wyroznienie-2016