powrót

MaxiVision Total 30 kaps. /Nr. Kat. 156/

MaxiVision Total 30 kaps.
cena:
13.99 GBP7.00 GBP
stan:
brak w magazynie
zapytaj o dostępność
Ilość:
Opis produktu
Ostrzeżenia
Opis produktu

Zawarte w preparacie składniki korzystnie wpływają na fizjologiczne funkcje widzenia. Poprawiają jakość i ostrość widzenia i łagodzą objawy zmęczenia oczu. Zawarta w preparacie MaxiVision Total wysokogatunkowa luteina jest karotenoidem, który wykazuje szczególne powinowactwo do gałki ocznej, gromadzi się w dwóch obszarach oka: w plamce żółtej stanowiącej najwrażliwszą część siatkówki oraz w soczewce. Luteina stanowi naturalny filtr ochronny siatkówki przed szkodliwym dla struktur oka promieniowaniem UVA i UVB generowanym między innymi przez światło słoneczne. Luteina i zeaksantyna odgrywają kluczową rolę w ochronie antyoksydacyjnej oka [wychwytują i neutralizują wolne rodniki, które odpowiadają m in. za uszkodzenie komórek w naszych oczach].

Nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 (DHA, EPA) obecne w MaxiVision Total pochodzą z wysokogatunkowego oleju rybiego, i są niezbędne dla fizjologicznego funkcjonowania narządu wzroku. Stanowią element budulcowy błon komórkowych fotoreceptorów i innych komórek siatkówki oka, korzystnie wpływają na czułość fotoreceptorów siatkówki oka, na bodźce świetlne, stanowią składnik odżywczy siatkówki oka, ograniczają stres antyoksydacyjny i korzystnie wpływający na fizjologiczne funkcjonowanie narządu wzroku. Biorą czynny udział w procesie widzenia. DHA korzystnie wpływa na stan komórek siatkówki w sytuacjach, kiedy narząd wzroku jest niedostatecznie dotleniony.

Witaminy antyoksydacyjne (C i E) są niezbędnym elementem obrony organizmu przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Witamina E chroni nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 przed utlenieniem.

Składniki mineralne: cynk i selen wchodzą w skład ważnych enzymów antyoksydacyjnych, które neutralizują wolne rodniki i tym samym korzystnie wpływają na ochronę struktur komórkowych siatkówki oka. W miarę starzenia się organizmu dochodzi do zachwiania fizjologicznej równowagi pomiędzy procesami powstawania i eliminowania wolnych rodników, co może mieć niekorzystny wpływ na funkcjonowanie narządu wzroku.

Wskazania: Systematyczna dbałość o sprawne funkcjonowanie narządu wzroku i jakość widzenia. Wzbogacanie codziennej diety o składniki MaxiVision Total, które korzystnie wpływają na fizjologiczne funkcjonowanie najwrażliwszych struktur oka w tym siatkówki oka.

W szczególności polecany dla osób:

·         znajdujących się w grupie ryzyka wystąpienia m.in. jaskry, zaćmy, AMD

·         pochodzących z rodziny, w której występowały problemy ze wzrokiem

·         znajdujących się w grupie zawodowej, która przez charakter pracy lub środowisko, w jakim przebywa, jest narażona na ich niekorzystny wpływ na zdrowie oczu

·         nałogowo palących tytoń

·         cierpiących na cukrzycę

·         uzupełniająco i wspomagająco dla osób z zaćmą starczą

·         uzupełniająco i wspomagająco dla osób z jaskrą

·         uzupełniająco i wspomagająco dla osób z zwyrodnieniem plamki żółtej związanej z wiekiem (AMD)

Postać: kapsułka żelatynowa miękka.

Skład: 1 kapsułka zawiera:

Substancje czynne: ekstrakt luteiny 20% - 100 mg (co odpowiada 20 mg wolnej luteiny), Zeaksantyna - 1 mg, olej rybi zawierający nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 - 500 mg (w tym: kwas dokozaheksaenowy (DHA) 250 mg, kwas eikozapentaenowy (EPA) 34,6 mg), witamina C - 30 mg, cynk - 15 mg, selen - 50 mcg, witamina E - 10 mg.

Substancje pomocnicze: żelatyna wieprzowa, glicerol – nośnik, olej sojowy – nośnik, dwutlenek tytanu (E171) – barwnik, tartrazyna (E102) – barwnik, czerwień Allura AC (E129) – barwnik.

Dawkowanie i sposób użycia: Doustnie, 1 kapsułka dziennie popijając niewielką ilością płynu. Zaleca się przyjmowanie preparatu w trakcie posiłku ze względu na lepszą dostępność substancji czynnych.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej 15-25°C, w suchym i ciemnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Dostępne opakowanie: 30 kapsułek.

SILCATIL Skarpetki złuszczające 1 para
SILCATIL Skarpetki złuszczające 1 para

7.49 GBP
Ilość: 
Len Vitol odtłuszczony 200 g.
Len Vitol odtłuszczony 200 g.

1.49 GBP
Ilość: 
Strona główna
Wybierz coś dla siebie:
  • polska apteka londyn
  • polska apteka UK
  • polskie leki
  • suplementy
  • kosmetyki
Więcej tagów...
Kontakt z nami
Twój koszyk jest pusty
opineo-wyroznienie-2016