powrót

Juvit Baby D3 Krople doustne 10 ml. /Nr. Kat. 1633/

Juvit Baby D3 Krople doustne 10 ml.
cena:
5.99 GBP3.00 GBP
stan:
brak w magazynie
zapytaj o dostępność
Ilość:
Opis produktu
Ostrzeżenia
Opis produktu
Witamina D3 pełni istotną rolę w regulacji gospodarki wapniowo-fosforowej w ustroju

Witamina D3 pełni istotną rolę w regulacji gospodarki wapniowo-fosforowej w ustroju. Pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu, przyczynia się do prawidłowego rozwoju i mineralizacji kości. Niedobór tej witaminy może prowadzić do upośledzenia mineralizacji kości, niedostatecznego uwapnienia nowo tworzącej się tkanki kostnej i w konsekwencji zmian krzywiczych u niemowląt i małych dzieci. Działanie witaminy D3 polega na poprawie wykorzystywania wapnia i fosforu, co przyczynia się do prawidłowego tworzenia kości. Niemowlęta karmione piersią są szczególnie narażone na niedobory witaminy D3, ponieważ pokarm kobiecy nie zawiera wystarczającej ilości witaminy D3. Dlatego też podawanie witaminy D3 niemowlętom od pierwszych dni życia jest bardzo ważne i stanowi istotny element profilaktyki niedoboru witaminy D3.     

Zgodnie z zaleceniami Zespołu Ekspertów dotyczącymi profilaktyki  niedoboru witaminy D niemowlęta karmione piersią wymagają suplementacji  witaminy D od pierwszych dni życia w dawce 10 mg (400 j.m.) codziennie. U niemowląt karmionych w sposób mieszany lekarz ustala dawkę witaminy D indywidualnie, obliczając jej zawartość w podawanym mleku modyfikowanym. Ponieważ stężenie witaminy D w pokarmie kobiecym jest bardzo małe, w obliczeniach nie uwzględnia się jej podaży.

Składniki: olej roślinny MCT (średniołańcuchowe trójglicerydy), cholekalcyferol – koncentrat olejowy (witamina D3), DL-a tokoferol – przeciwutleniacz.

Dwa naciśnięcia pompki dozującej odmierzają ilość, która zawiera 10 mg (400 j.m.) witaminy D3.Dzienna porcja produktu jest zgodna z rekomendowaną dla dzieci karmionych piersią dzienną dawką witaminy D3 wynoszącą 10mg (400 j.m.)

Gold L-Karnityna + Chrom 20 tabl. musujących
Gold L-Karnityna + Chrom 20 tabl. musujących

7.49 GBP
Ilość: 
Linimer NNKT Olej Lniany 60 kaps.
Linimer NNKT Olej Lniany 60 kaps.

3.39 GBP
Ilość: 
Strona główna
Wybierz coś dla siebie:
  • polska apteka londyn
  • polska apteka UK
  • polskie leki
  • suplementy
  • kosmetyki
Więcej tagów...
Kontakt z nami
Twój koszyk jest pusty
opineo-wyroznienie-2016