powrót

Enzyvit 60 tabl. /Nr. Kat. 168/

Enzyvit 60 tabl.
cena:
5.99 GBP5.39 GBP
stan:
mała ilość
Ilość:
button-add-to-basket
Opis produktu
Ostrzeżenia
Opis produktu

Jednym z podstawowych warunków zachowania zdrowia organizmu jest właściwe odżywianie i przyswajanie składników pokarmowych. Tylko dzięki prawidłowo funkcjonującemu układowi pokarmowemu zapewniamy właściwe trawienie i wchłanianie substancji odżywczych, tak potrzebnych naszemu ustrojowi.

Często jednak obserwujemy zaburzenia w pracy przewodu pokarmowego, które nie tylko sprawiają nam dyskomfort, ale również niekorzystnie wpływają na stan zdrowia. Do najważniejszych przyczyn zaburzenia równowagi w procesach trawienia należą błędy dietetyczne związane ze spożywaniem dużych ilości ciężkostrawnych pokarmów, nieregularne spożywanie posiłków, często w pośpiechu lub sytuacjach stresowych. Dodatkowo zbyt mała ilość warzyw i owoców w naszej diecie oraz niewielka aktywność fizyczna, a także zmniejszająca się wraz z wiekiem produkcja soków trawiennych sprawiają, że nasz układ pokarmowy może nie radzić sobie z tak ważnym procesem jakimjest trawienie i wchłanianie substancji odżywczych.

W wyniku zaburzeń równowagi w procesie trawienia często odczuwamy nieprzyjemne objawy związane z uczuciem pełności, odbijaniem, wzdęciami lub uczuciem sytości nawet po zjedzeniu niewielkiej ilości pokarmu.

Preparat zalecany jest jako uzupełnienie diety dla osób:

·         odczuwających dyskomfort po spożyciu posiłku

·         mających uczucie ciężkości i pełności w nadbrzuszu

·         spożywających ciężkostrawne posiłki

·         starszych mających fizjologicznie zmniejszone wydzielanie soków trawiennych

Skład: bromelina 10 mg, papaina 25 mg, pankreatyna 25 mg, proteazy USP, wyciąg z korzenia goryczki, oligofruktoza, mikrokrystaliczna celuloza, skrobia, laktoza, olej rycynowy, hydroksypropylometyloceluloza, stearynian magnezu, dwutlenek tytanu, amorficzny dwutlenek krzemu.

Dawkowanie: Dorośli 1-2 tabletki dziennie, razem z posiłkiem. Tabletki należy połykać w całości, popijając wodą. Preparat należy stosować w czasie występowania zaburzeń pracy przewodu pokarmowego.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu, stany zapalne przewodu pokarmowego. Preparat nie może być stosowany przez dzieci oraz kobiety w ciąży i karmiące. Papaina może nasilać działanie leków przeciwzakrzepowych. Osoby stosujące leki zmniejszające krzepliwość krwi powinny zachować ostrożność przy stosowaniu preparatu.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Działania niepożądane: U osób z nadwrażliwością na składniki preparatu mogą wystąpić reakcje alergiczne i podrażnienia błony śluzowej przewodu pokarmowego.

button-go-up
BODYMAX 50+ (Senior) 30 tabl.
BODYMAX 50+ (Senior) 30 tabl.

8.99 GBP
Ilość: 
specials-button-buy-nowspecials-button-add-to-basket
Bratek FIX 30 torebek
Bratek FIX 30 torebek

2.39 GBP
Ilość: 
specials-button-buy-nowspecials-button-add-to-basket
Wybierz coś dla siebie:
  • polska apteka londyn
  • polska apteka UK
  • polskie leki
  • suplementy
  • kosmetyki
Więcej tagów...
Twój koszyk jest pusty
Naturell
opineo-wyroznienie-2016