powrót

Liderin Sex Expert Femina 6 tabl. /Nr. Kat. 1814/

Liderin Sex Expert Femina 6 tabl.
cena:
11.49 GBP
stan:
brak w magazynie
zapytaj o dostępność
Ilość:
Opis produktu
Ostrzeżenia
Opis produktu
Rewolucja

Rewolucja! Poczuj moc intensywnych doznań i zwiększ satysfakcję z seksu!* Suplement diety Liderin Sex Expert Femina to kompleksowa kompozycja naturalnych ekstraktów roślinnych oraz L-argininy z witaminą B6 opracowana specjalnie z myślą o kobietach. Liderin Sex Expert Femina w formie różowych tabletek, został stworzony by kobieta:

- Chętniej oddawała się przyjemnościom: stymulacja pożądania (Lipidium meyenii)

- Czuła intensywniej: wyraźniejsze doznania (Panax Ginseng)

- Odczuwała pełną satysfakcję z seksu: pomaga w zachowaniu naturalnej aktywności seksualnej (Lipidium meyenii)

*Dzięki zawartości ekstraktu z korzenia żen-szenia Panax ginseng oraz korzenia maca Lepidium meyenii

Sposób użycia: 3 tabletki należy połknąć przed stosunkiem płciowym, popić wodą

Produkt przeznaczony dla dorosłych kobiet. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie należy spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Dostępne dane piśmiennicze potwierdzają możliwość synergicznego działania miłorzębu z lekami przeciwarytmicznymi i przeciwnadcisnieniowymi oraz glikozydami nasercowymi, poprzez zwiększenie ich działania i możliwość wystąpienia reakcji niepożądanych (np. spontaniczne krwawienia, krwotoki wewnątrzczaszkowe, krwotoki pooperacyjne).Produkt przeznaczony dla dorosłych kobiet. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie należy spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Dostępne dane piśmiennicze potwierdzają możliwość synergicznego działania miłorzębu z lekami przeciwarytmicznymi i przeciwnadcisnieniowymi oraz glikozydami nasercowymi, poprzez zwiększenie ich działania i możliwość wystąpienia reakcji niepożądanych (np. spontaniczne krwawienia, krwotoki wewnątrzczaszkowe, krwotoki pooperacyjne).

Skład:

Ekstrakt z korzenia maca (Lepidium meyenii), DER 10:1

Ekstrakt z liści witanii ospałej (Witania somnifera), 5% witenozydów

Ekstrakt z ziela owsa zwyczajnego (Avena sativa), DER 10:1

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia właściwego (Panax ginseng), 16% ginsenozydów

Ekstrakt z liści turnery rozpierzchłej (Turnera diffusa), DER 10:1

Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) 24% ginkgoflawonoglikozydów, 6% terpenolaktonów

L-arginina

Likopen

Witamina B6

Składniki: substancje przeciwzbrylające: celuloza, węglan wapnia, chlorowodorek L-argininy, ekstrakt z korzenia witanii ospałej (Withania somnifera), ekstrakt z korzenia maca (Lepidium meyenii), ekstrakt z korzenia turnery rozpierzchłej (Turnera diffusa), otoczka tabletki: stabilizatory: hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: talk, olej z nasion bawełny, barwnik: dwutlenek tytanu; ekstrakt z owocu Lycopersicon esculentum, ekstrakt z lisci miłorzebu japonskiego (Ginkgo biloba), ekstrakt z ziela owsa zwyczajnego (Avena sativa), ekstrakt z korzenia żen-szenia właściwego (Panax ginseng), stabilizatory: karboksymetyloceluloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; chlorowodorek pirydoksyny, barwnik: koszenila.

Verbascon OSKRZELA 15 tabl.
Verbascon OSKRZELA 15 tabl.

4.99 GBP
Ilość: 
Vita-Min PLUS MAMA 30 kaps.
Vita-Min PLUS MAMA 30 kaps.

7.49 GBP
Ilość: 
Entitis Smak truskawkowy 30 pastylek
Entitis Smak truskawkowy 30 pastylek

19.99 GBP
Ilość: 
Strona główna
Wybierz coś dla siebie:
  • polska apteka londyn
  • polska apteka UK
  • polskie leki
  • suplementy
  • kosmetyki
Więcej tagów...
Kontakt z nami
Twój koszyk jest pusty
opineo-wyroznienie-2016