Lactovaginal 10 kaps. dopochwowych
cena:
11.99 GBP7.19 GBP
stan:
mała ilość
Ilość:
Opis produktu
Ostrzeżenia
Opis produktu
Lactovaginal® zaleca się stosować w celu przywrócenia lub uzupełnienia prawidłowej flory bakteryjnej pochwy: w stanach zapalny

Lactovaginal® zaleca się stosować w celu przywrócenia lub uzupełnienia prawidłowej flory bakteryjnej pochwy: w stanach zapalnych narządów rodnych po leczeniu lekami przeciwbakteryjnymi, przeciwrzęsistkowymi lub przeciwgrzybiczymi; przy występowaniu upławów; profilaktycznie.

Lactovaginal® to najczęściej wybierany dopochwowy probiotyk ginekologiczny, cieszący się wieloletnim zaufaniem pacjentów i lekarzy oraz charakteryzujący się wysokim profilem bezpieczeństwa.

Bakterie Lactobacillus rhamnosus 573 wchodzące w skład Lactovaginal® produkują kwas mlekowy, który utrzymuje odpowiednie pH pochwy, zabezpieczając przed rozwojem bakterii chorobotwórczych. Pałeczki L. rhamnosus 573 wykazują antagonizm wobec większości bakterii wywołujących infekcje układu moczowo - płciowego. Badania kliniczne wykazały, że zastosowanie produktu Lactovaginal® po przeleczeniu stanów zapalnych pochwy: powoduje zmniejszenie liczby patogenów, przywraca naturalną równowagę mikrobiologiczną pochwy oraz normalizuje wydzielinę pochwy.

Skład: 1 kapsułka zawiera pałeczki Lactobacillus rhamnosus 573 około 1010 , w tym nie mniej niż 108 CFU (Jednostek tworzących kolonie).

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Dawkowanie: Od 1 do 2 kapsułek na dobę (jedna rano, a druga na noc) przez 1 tydzień. W razie potrzeby leczenie można powtórzyć.

Przechowywanie: Przechowywać w lodówce w temp od 2˚C – 8˚C. W okresie ważności lek można przechowywać po za lodówką , w temperaturze 25˚C przez okres 4 tygodni.

Verbascon KIDS 10 saszetek
Verbascon KIDS 10 saszetek

5.49 GBP
Ilość: 
VENESCIN Żel 40 g.
VENESCIN Żel 40 g.

5.79 GBP
Ilość: 
Gripovita FORTE 10 saszetek
Gripovita FORTE 10 saszetek

5.99 GBP
Ilość: 
Strona główna
Wybierz coś dla siebie:
  • polska apteka londyn
  • polska apteka UK
  • polskie leki
  • suplementy
  • kosmetyki
Więcej tagów...
Kontakt z nami
Twój koszyk jest pusty
opineo-wyroznienie-2016