powrót

Sylimarol Vita 30 kaps. /Nr. Kat. 1900/

Sylimarol Vita 30 kaps.
cena:
7.69 GBP3.85 GBP
stan:
brak w magazynie
zapytaj o dostępność
Ilość:
Opis produktu
Ostrzeżenia
Opis produktu
Wspomagająco w stanach rekonwalescencji po toksyczno-metabolicznych uszkodzeniach wątroby spowodowanych m

Wspomagająco w stanach rekonwalescencji po toksyczno-metabolicznych uszkodzeniach wątroby spowodowanych m.in. czynnikami toksycznymi (np. alkohol, środki ochrony roślin) oraz w niestrawności (wzdęcia, odbijania) po spożyciu ciężko strawnych pokarmów.

Wspomagająco w stanach rekonwalescencji po toksyczno-metabolicznych uszkodzeniach wątroby spowodowanych m.in. czynnikami toksycznymi (np. alkohol, środki ochrony roślin) oraz w niestrawności (wzdęcia, odbijania) po spożyciu ciężko strawnych pokarmów. Wspomagająco w dolegliwościach po przebyciu ostrych i przewlekłych chorób wątroby.

Dawkowanie i sposób podawania: Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: 2 razy dziennie po 1 kapsułce po jedzeniu, o ile lekarz nie zaleci inaczej. Produkt wymaga systematycznego stosowania przez ok. 2-4 tygodni. Jeśli dolegliwości nasilą się lub nie ustąpią należy skontaktować się z lekarzem, który może przedłużyć leczenie do np. 6 miesięcy.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników lub rośliny z rodziny Compositae/Asteraceae

Substancja czynna: Wyciąg suchy z łuski ostropestu plamistego (Silybi mariani fructus extractum siccum DER 20-34:1, ekstrahent: metanol 90%). 214,3 mg wyciągu zawiera nie mniej niż 150 mg flawonolignanów w przeliczeniu na sylibinę; witamina B1 (chlorowodorek tiaminy) 10 mg; witamina B2 (ryboflawina) 4 mg; witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 10 mg; witamina PP (nikotynamid) 10 mg; pantotenian wapnia 4 mg

 

Sylimarol Vita 30 kaps.
Sylimarol Vita 30 kaps.

7.69 GBP
Ilość: 
Raphacholin Fix 20 saszetek
Raphacholin Fix 20 saszetek

3.89 GBP
Ilość: 
Linea DETOX 60 kaps.
Linea DETOX 60 kaps.

14.49 GBP
Ilość: 
Strona główna
Wybierz coś dla siebie:
  • polska apteka londyn
  • polska apteka UK
  • polskie leki
  • suplementy
  • kosmetyki
Więcej tagów...
Kontakt z nami
Twój koszyk jest pusty
opineo-wyroznienie-2016