powrót

Mensil tabletki do rozgryzania i żucia 2 szt. (25mg) /Nr. Kat. 1954/

Mensil tabletki do rozgryzania i żucia 2 szt. (25mg)
cena:
6.99 GBP
stan:
brak w magazynie
zapytaj o dostępność
Ilość:
Opis produktu
Ostrzeżenia
Opis produktu
Mensil to lek wskazany dla mężczyzn miewających problem z osiągnięciem i utrzymaniem wzwodu przed stosunkiem płciowym

Mensil to lek wskazany dla mężczyzn miewających problem z osiągnięciem i utrzymaniem wzwodu przed stosunkiem płciowym. Substancją czynną leku jest sildenafil w dawce 25mg w każdej tabletce. Lek w potraci tabletek do rozgryzania i żucia.

Mensil lek zawierający jako substancję czynną Sildenafil - grupa inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Lek ten wskazany jest dla dorosłych mężczyzn (powyżej 18 roku życia), u których pojawia się problem z osiągnięciem wzwodu i utrzymaniem erekcji koniecznej do odbycia satysfakcjonującego stosunku płciowego. Należy pamiętać, że podobnie jak w przypadku innych leków zawierających w składzie Sildenafil, tak i lek Mensil nie spełni swojego działania bez wcześniejszego pobudzenia seksualnego. Do każdego opakowania leku dołączona została instrukcja dla pacjenta, która ma charakter narzędzia diagnostycznego. Odpowiadając szczerze na każde z pytań w tabeli i zaznaczając odpowiednie rubryki w kwestionariuszu, możliwe będzie wstępne rozpoznanie charakteru zaburzeń erekcji, która może mieć bardzo wiele źródeł - od błahych tj. stres, przemęczenie, poprzez organiczne np. w przebiegu wielu chorób i przyjmowanych leków oraz nałogów aż po dolegliwości towarzyszące bardzo poważnym schorzeniom układu sercowo-naczyniowego, które mogą zagrażać życiu pacjenta.

Uwaga! Przed zażyciem leku Mensil konieczne jest dokładne zapoznanie się z ulotką oraz wypełnienie testu diagnostycznego.

Dawkowanie: zalecana dawka 25mg. Po konsultacji z lekarzem może zostać zalecane inne dawkowanie. Nie należy przyjmować leku Mensil z innymi lekami zawierającymi sildenafil. Leku Mensil nie należy zażywać częściej niż raz na dobę. Dla osiągnięcia pożądanego działania lek należy przyjąć godzinę przed stosunkiem płciowym/aktywnością seksualną. Ze względu na postać - do rozgryzania i życia - lek ten nie wymaga popijania wodą lub innym płynem.

Substancja czynna: Sildenafil 25mg (w jednej tabletce) w postaci cytrynianu

Pozostałe składniki: Substancje pomocnicze - polakrylina potasowa, krzemionka koloidalna bezwodna, laktoza jednowodna, powidon K-30, aspartam (E951), kroskarmeloza sodowa, aromat miętowy, magnezu stearynian, potasu wodorotlenek (do ustalenia pH), kwas solny (do ustalenia pH)

 

Arutin Zatoki 30 tabl.
Arutin Zatoki 30 tabl.

6.99 GBP
Ilość: 
PLUSSSZ ZIZZZ DISNEY 50 tabl. poziomkowych
PLUSSSZ ZIZZZ DISNEY 50 tabl. poziomkowych

4.49 GBP
Ilość: 
CLA z zieloną herbatą 100 kaps. (GAL)
CLA z zieloną herbatą 100 kaps. (GAL)

12.99 GBP
Ilość: 
Strona główna
Wybierz coś dla siebie:
  • polska apteka londyn
  • polska apteka UK
  • polskie leki
  • suplementy
  • kosmetyki
Więcej tagów...
Kontakt z nami
Twój koszyk jest pusty
opineo-wyroznienie-2016