Urosept Fix 20 sasz.
cena:
3.99 GBP
stan:
średnia ilość
Ilość:
Opis produktu
Ostrzeżenia
Opis produktu
Urosept fix to suplement diety w postaci saszetek do zaparzania

Urosept fix to suplement diety w postaci saszetek do zaparzania. Kompozycja dwóch ziół – liści brzozy i liści ortosyfonu – pomoże w prawidłowym funkcjonowaniu dróg moczowych oraz zadba o dobrą kondycję nerek.

U niektórych osób mających problem z zachowaniem regularnych funkcji fizjologicznych organizmu rozwiązaniem może być Urosept fix. Suplement diety, który wspiera właściwe funkcjonowanie układu moczowego. Wpływa na poprawienie komfortu wydalniczego i pracę nerek, co ma odzwierciedlenie w zwiększonej ilości wydalanej wody oraz toksyn z organizmu.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu. Nie podawać dzieciom oraz kobietom w ciąży.

Sposób użycia: Zalecana dzienna porcja: 2 saszetki. Przygotować napar: jedną saszetkę zalać 200ml wrzącej wody i odstawić pod przykryciem na 5-10 minut. Napar pić dwa razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Składniki: Zawartość składników w zalecanej dziennej porcji – 2 saszetkach: liść ortosyfonu (Orthosiphon stamineus) – 6,0g, liść brzozy (Betula pendula) – 2,0g.

 

PLUSSSZ ZIZZZ DISNEY 50 tabl. poziomkowych
PLUSSSZ ZIZZZ DISNEY 50 tabl. poziomkowych

4.49 GBP
Ilość: 
Syrop Prawoślazowy ALTE 125 g.
Syrop Prawoślazowy ALTE 125 g.

1.39 GBP
Ilość: 
ZOXIDERM Emulsja przeciw łupieżowa 150 ml.
ZOXIDERM Emulsja przeciw łupieżowa 150 ml.

10.99 GBP
Ilość: 
Wybierz coś dla siebie:
  • polska apteka londyn
  • polska apteka UK
  • polskie leki
  • suplementy
  • kosmetyki
Więcej tagów...
Twój koszyk jest pusty
opineo-wyroznienie-2016