powrót

RIPOSTON Na kaca 10 tabl. musujących /Nr. Kat. 1984/

RIPOSTON Na kaca 10 tabl. musujących
cena:
9.49 GBP
stan:
mała ilość
Ilość:
Opis produktu
Ostrzeżenia
Opis produktu
Riposton dostarcza elektrolity: sód, potas, które pomogą lepiej nawodnić organizm oraz glukozę, żeby szybciej stanąć na nogi

Riposton dostarcza elektrolity: sód, potas, które pomogą lepiej nawodnić organizm oraz glukozę, żeby szybciej stanąć na nogi!

Kiedy stosować Riposton?

Do postępowania dietetycznego we wszelkich stanach odwodnienia organizmu a zwłaszcza:

- w wyniku nadużycia alkoholu

- wymiotów

- wysiłku fizycznego

Sposób użycia: Zawartość 2 saszetek rozpuścić w 400 ml wody o temp. pokojowej. Sporządzonego roztworu nie należy dosładzać. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Przeciwwskazania: Przeciwwskazaniem do stosowania produktu jest występowanie krwi w stolcu, słaba wydolność nerek, wstrząs hemodynamiczny oraz niedrożność jelit. Produkt zawiera źródło fenyloalaniny i nie jest wskazane jego stosowanie przez osoby cierpiące na fenyloketonurię. Produktu nie należy stosować pozajelitowo.

Ważna informacja: Produkt jest niekompletnym środkiem spożywczym. Nie może być stosowany jako jedyne źródło pożywienia. Produkt powinien być podawany pod nadzorem lekarza w przypadku wystąpienia biegunki i/lub wymiotów.

Składniki: glukoza, chlorek sodu, kwas cytrynowy, chlorek potasu, cytrynian sodu, naturalny aromat cytrynowy, substancje słodzące: aspartam i acesulfam K.

Nafta kosmetyczna z drożdżami 160 ml.
Nafta kosmetyczna z drożdżami 160 ml.

3.49 GBP
Ilość: 
DERMENA Repair Szampon 200 ml.
DERMENA Repair Szampon 200 ml.

9.99 GBP
Ilość: 
Strona główna
Wybierz coś dla siebie:
  • polska apteka londyn
  • polska apteka UK
  • polskie leki
  • suplementy
  • kosmetyki
Więcej tagów...
Kontakt z nami
Twój koszyk jest pusty
opineo-wyroznienie-2016