Dziurawiec Zielnik Polski 20 torebek
cena:
1.99 GBP1.19 GBP
stan:
brak w magazynie
zapytaj o dostępność
Ilość:
Opis produktu
Ostrzeżenia
Opis produktu
Dziurawiec przyczynia się do zachowania równowagi emocjonalnej oraz dobrego psychicznego i fizycznego samopoczucia

Dziurawiec przyczynia się do zachowania równowagi emocjonalnej oraz dobrego psychicznego i fizycznego samopoczucia. Wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego i pracę nerek.

Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia naparu z 1 torebki dziennie. Nie należy stosować u osób uczulonych na ziele dziurawca. Podczas stosowania ziela dziurawca należy unikać bezpośredniej ekspozycji na światło słoneczne lub naświetlanie promieniami UV. U osób z jasną karnacją może wystąpić reakcja fotouczuleniowa (wysypka, swędzenie, rumień). Nie zaleca się stosowania  produktu przy znacznym uszkodzeniu wątroby, nerek oraz w wysokiej gorączce. Osoby przyjmujące leki przed spożyciem produktu powinny skonsultować się z lekarzem. Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Zioła zawarte w Zielniku Polskim pozyskiwane są poprzez firmowe punkty skupu, mieszczące się w najczystszych, wschodnich rejonach Polski.

Sposób przygotowania: 1 saszetkę zalać szklanką wrzącej wody. Naparzać pod przykryciem przez ok. 10-15 min.

Stosowanie: Pić raz dziennie po 1 saszetce. Najlepsze efekty przynosi systematyczne picie herbaty. Nie należy stosować u osób ze znacznym uszkodzeniem wątroby, nerek oraz podczas wysokiej gorączki. Dziurawiec nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią.

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.

Skład: 100% ziele dziurawca.

Drożdże z bratkiem 60 tabl.
Drożdże z bratkiem 60 tabl.

5.29 GBP
Ilość: 
ILADIAN PREGNA Żel do higieny intymnej 180 ml.
ILADIAN PREGNA Żel do higieny intymnej 180 ml.

5.69 GBP
Ilość: 
Bobik DHA + Witamina D3 kapsułki twist-off 30 szt.
Bobik DHA + Witamina D3 kapsułki twist-off 30 szt.

8.99 GBP
Ilość: 
Strona główna
Wybierz coś dla siebie:
  • polska apteka londyn
  • polska apteka UK
  • polskie leki
  • suplementy
  • kosmetyki
Więcej tagów...
Kontakt z nami
Twój koszyk jest pusty
opineo-wyroznienie-2016