powrót

Avilin Gastro Balsam (rec. prof. Szostakowskiego) 100 ml. + 10 ml. Gratis /Nr. Kat. 2042/

Avilin Gastro Balsam (rec. prof. Szostakowskiego) 100 ml. + 10 ml. Gratis
cena:
13.99 GBP
stan:
średnia ilość
Ilość:
Opis produktu
Ostrzeżenia
Opis produktu
Avilin Gastro Balsam wg receptury prof

Avilin Gastro Balsam wg receptury prof. Szostakowskiego wskazany jest do stosowania  w przypadku dolegliwości związanych z chorobą wrzodową żołądka i dwunastnicy, nieżytem żołądka, nadkwaśnością, zgagą oraz refluksem. Balsam skutecznie zabezpiecza błony śluzowe przewodu pokarmowego przed agresywnymi i niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Przeznaczony dla osób dorosłych oraz młodzieży powyżej 12. roku życia.

Avilin Gastro Balsam wg receptury prof. Szostakowskiego dzięki oryginalnej recepturze efektywnie chroni błony śluzowe przewodu pokarmowego. Jest to jdyny preparat na rynku, który zawiera eter poliwinylobutylowy (Polimer E), który może być stosowany do wewnątrz. Zastępując naturalną barierę śluzową balsam działa niczym opatrunek adhezyjny na błonach śluzowych przewodu pokarmowego. Nie ulega degradacji w środowisku przewodu pokarmowego i za sprawą wysokiej lepkości utrzymuje się na błonach śluzowych skutecznie je zabezpieczając. Balsam tworzy środowisko, które sprzyja naturalnym procesom gojenia i regeneracji tkanek. Co ważne, nie reaguje z substancjami naturalnie występującymi w przewodzie pokarmowym.

Skład: Polimer E (eter poliwinylobutylowy)

Stosowanie: Zażywaj łyżkę stołową (15 ml) - raz dziennie wieczorem. Balsam najlepiej przyjmować 5 godzin po ostatnim posiłku. Nie należy go stosować dłużej niż 28 dni.

Plusssz Kobieta + Multiwitamina 24 tabl.
Plusssz Kobieta + Multiwitamina 24 tabl.

4.29 GBP
Ilość: 
NERVOSOL 35 g.
NERVOSOL 35 g.

3.39 GBP
max.
3
Ilość: 
Poporodowy pas brzuszny Pani Teresa rozmiar S
Poporodowy pas brzuszny Pani Teresa rozmiar S

18.99 GBP
Ilość: 
Strona główna
Wybierz coś dla siebie:
  • polska apteka londyn
  • polska apteka UK
  • polskie leki
  • suplementy
  • kosmetyki
Więcej tagów...
Kontakt z nami
Twój koszyk jest pusty
opineo-wyroznienie-2016