REGEVAGIA 10 globułek dopochwowych
cena:
8.49 GBP
stan:
mała ilość
Ilość:
Opis produktu
Ostrzeżenia
Opis produktu
Globulki dopochwowe Regevagia to wyrób medyczny, dostępny bez recepty

Globulki dopochwowe Regevagia to wyrób medyczny, dostępny bez recepty. Wskazany do stosowania przy na suchości pochwy. Regevagia eliminuje suchość błony śluzowej pochwy, działa regenerująco na nabłonek pochwy oraz pomaga utrzymać fizjologiczne pH.

Globulki dopochwowe Regevagia wytwarzają warstwę powlekającą błonę śluzową pochwy dzięki czemu generują warunki, które sprzyjają przywracaniu prawidłowego stanu nabłonka. Wyrób medyczny wykazuje działanie nawilżające oraz działa wspomagająco na proces regeneracji tkanek. Regevagia skutecznie niweluje uczucie suchości, łagodzi stany zapalne i eliminuje uczucie dyskomfortu. Co więcej, zawarty w globulkach kwas mlekowy pomaga utrzymać fizjologiczny poziom pH, co sprawia, że ryzyko wystapienia infekcji zostaje znacznie zredukowane.

Preparat przeznaczony wyłącznie do stosowania dopochwowego.

Kuracja podstawowa: stosuj 1 globulkę dopochwową raz dziennie (na noc) przez 7 dni lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Globulkę należy umieścić głęboko w pochwie.

Kuracja podtrzymująca: stosuj 1 globulkę dopochwową co 2-3 dni lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Globulkę należy umieścić głęboko w pochwie.

Przed aplikacją dokładnie umyj dłonie.

Ważne informacje: Globulek Regevagia nie należy stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek z ich składników. Preparat jest niewskazany do stosowania w trakcie menstruacji. Globulek nie należy stosować łącznie z lateksowymi prezerwatywami lub wkładkami antykoncepcyjnymi oraz jednocześnie z innymi preparatami do stosowania dopochwowego. W przypadku ostrej infekcji pochwy należy zasięgnąć porady lekarza. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Skład: glicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych, eter cetostearylowy makrogolu, wyciąg olejowy z kwiatów malwy, hialuronian sodu, masło aloesowe, kwas mlekowy, mleczan sodu, laktoza jednowodna.

 

Spirytus salicylowy kosmetyczny z aloesem 115 ml.
Spirytus salicylowy kosmetyczny z aloesem 115 ml.

1.49 GBP
Ilość: 
Pulneo syrop 2mg/1ml 150 ml.
Pulneo syrop 2mg/1ml 150 ml.

7.19 GBP
Ilość: 
Acnex Żel punktowy do skóry trądzikowej 15 g.
Acnex Żel punktowy do skóry trądzikowej 15 g.

3.39 GBP
Ilość: 
Strona główna
Wybierz coś dla siebie:
  • polska apteka londyn
  • polska apteka UK
  • polskie leki
  • suplementy
  • kosmetyki
Więcej tagów...
Kontakt z nami
Twój koszyk jest pusty
opineo-wyroznienie-2016