powrót

Smecta Gas 12 saszetek /Nr. Kat. 2059/

Smecta Gas 12 saszetek
cena:
6.99 GBP2.80 GBP
stan:
brak w magazynie
zapytaj o dostępność
Ilość:
Opis produktu
Ostrzeżenia
Opis produktu
Smecta Gas gotowe do spożycia saszetki to wyrób medyczny przeznaczony do stosowania w przypadku zaburzeń przewodu pokarmowego

Smecta Gas gotowe do spożycia saszetki to wyrób medyczny przeznaczony do stosowania w przypadku zaburzeń przewodu pokarmowego związanych z nagromadzeniem się gazów. Przeznaczony dla osób dorosłych.

Smecta Gas gotowe do spożycia saszetki to preparat pomagający w łagodzeniu objawów nagromadzenia się gazów, takich jak uczucie pełności, powiększenie obwodu jamy brzusznej, wzdęcia lub ból brzucha; w regulowaniu pasażu jelitowego i rytmu wypróżnień oraz w normalizacji czynności jelit. Przeznaczony do stosowania u osób dorosłych z ostrymi lub przewlekłymi zaburzeniami przewodu pokarmowego.

Stosowanie: Smecta Gas gotowe do spożycia saszetki to wyrób przeznaczony do stosowania doustnego. Wsypać zawartość 1 saszetki bezpośrednio do jamy ustnej po posiłkach lub przed snem, nie częściej niż 3 razy na dobę. Można stosować nie dłużej niż przez 4 tygodnie, w zależności od potrzeb.

Skład: KiOtransine®, symetykon, sorbitol, dwutlenek krzemu, guma arabska, guma ksantanowa, aromat waniliowy, sukraloza, acesulfam K (sztuczny słodzik).

 

Czystek 60 kaps.
Czystek 60 kaps.

8.49 GBP
Ilość: 
ULGRIP Junior 10 saszetek
ULGRIP Junior 10 saszetek

7.49 GBP
Ilość: 
Espumisan easy 1 saszetka
Espumisan easy 1 saszetka

0.59 GBP
Ilość: 
Strona główna
Wybierz coś dla siebie:
  • polska apteka londyn
  • polska apteka UK
  • polskie leki
  • suplementy
  • kosmetyki
Więcej tagów...
Kontakt z nami
Twój koszyk jest pusty
opineo-wyroznienie-2016