powrót

STOP WIRUSOM Aerozol do nosa 15 ml. /Nr. Kat. 2062/

STOP WIRUSOM Aerozol do nosa 15 ml.
cena:
7.99 GBP3.20 GBP
stan:
brak w magazynie
zapytaj o dostępność
Ilość:
Opis produktu
Ostrzeżenia
Opis produktu
Stop Wirusom przeznaczony jest do stosowania w przypadku przeziębienia i grypy w celu ułatwienia oddychania i udrożnienia nosa

Stop Wirusom przeznaczony jest do stosowania w przypadku przeziębienia i grypy w celu ułatwienia oddychania i udrożnienia nosa. Mogą go z powodzeniem stosować dzieci od 1. roku życia, dorośli, kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Aerozol do nosa to zdecydowana odpowiedź na wirusy przeziębienia i grypy, które atakują nas szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Preparat działa przeciwwirusowo i profilaktycznie, tworząc aktywną barierę ochroną. Produkt łączy w sobie technologię mikropowlekania i kwaśne pH.  Stop Wirusom powinien być stosowany: jeśli byłeś lub jesteś narażony na działanie wirusów przeziębienia lub grypy; jeśli Twój domownik jest chory (małżonek, dziecko, kolega); w zatłoczonej przestrzeni (tłum, transport publiczny); podczas zmian temperatury (ciepło/zimno, strumienie powietrza, narty...); również wkrótce po wystąpieniu pierwszych objawów przeziębienia.

Stosowanie: 2-3 dawki do każdego otworu nosowego, 3-4 razy dziennie. Należy zachować 4-godzinną przerwę pomiędzy każdym użyciem.  Po każdym użyciu przemyj dozownik ciepłą wodą i umieść go ponownie na butelce. Dla zapewnienia maksymalnej skuteczności należy unikać wydmuchiwania nosa przez 10 minut po aplikacji.

Przeciwwskazania: Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować u dzieci poniżej 1. roku życia.

Skład: Poliole (mikro powlekanie), układy buforowe (kwaśne pH), chlorek benzalkoniowy (konserwant), aromat miętowy, woda.

 

 

Tran MOLLERS FORTE 112 kaps.
Tran MOLLERS FORTE 112 kaps.

14.99 GBP
Ilość: 
AROMACTIV Baby Żel 20 g. od 1 dnia życia
AROMACTIV Baby Żel 20 g. od 1 dnia życia

5.49 GBP
Ilość: 
RUTINACOL 120 tabl.
RUTINACOL 120 tabl.

3.99 GBP
Ilość: 
Strona główna
Wybierz coś dla siebie:
  • polska apteka londyn
  • polska apteka UK
  • polskie leki
  • suplementy
  • kosmetyki
Więcej tagów...
Kontakt z nami
Twój koszyk jest pusty
opineo-wyroznienie-2016