powrót

Pneumolan aroma - plaster 5 szt. /Nr. Kat. 2063/

Pneumolan aroma - plaster 5 szt.
cena:
5.99 GBP2.40 GBP
stan:
mała ilość
Ilość:
Opis produktu
Ostrzeżenia
Opis produktu
Wyrób medyczny przeznaczony do stosowania w celu ułatwienia oddychania oraz udrożnienia zatkanego nosa u dzieci powyżej 2

Wyrób medyczny przeznaczony do stosowania w celu ułatwienia oddychania oraz udrożnienia zatkanego nosa u dzieci powyżej 2. roku życia. Do stosowania w dzień i w nocy.

Pneumolan Aroma-Plaster to plaster do przyklejenia na ubranie zawierający olejki eteryczne z eukaliptusa oraz mięty i lawendy w formie samoprzylepnego plastra. Pneumolan Aroma-plaster jest stosowany jako środek ułatwiający oddychanie i niwelujący dyskomfort występujący przy zatkanym nosie. Działanie plastra polega na wydzielaniu naturalnych aromatów z olejku eukaliptusowego, olejku miętowego i olejku lawendowego, które ułatwiają oddychanie, szczególnie w nocy. Składniki zawarte w Pneumolan Aroma-plaster powodują zwężanie naczyń krwionośnych w jamie nosowej, hamując produkcję kataru. Dzięki temu Pneumolan Aroma-plaster pomaga udrożnić drogi oddechowe.

Skład: olejek eukaliptusowy, olejek miętowy z obniżoną zawartością mentolu i olejek lawendowy.

Stosowanie: należy otworzyć opakowanie oraz usunąć warstwę zabezpieczającą plaster i umieścić go bezpośrednio na ubraniu (np. piżamie) w okolicy klatki piersiowej. Eteryczne działanie naturalnych aromatów wydzielanych Pneumolan Aroma-plaster utrzymuje się przez 6-8 godzin, dlatego zaleca się naklejenie plastra przed pójściem spać.

Natursept Med KASZEL 6 lizaków
Natursept Med KASZEL 6 lizaków

3.59 GBP
Ilość: 
Gruszka z Kanką nr. 7 z miękkim końcem
Gruszka z Kanką nr. 7 z miękkim końcem

2.39 GBP
Ilość: 
RutiMAX CE 30 tabl.
RutiMAX CE 30 tabl.

5.49 GBP
Ilość: 
Strona główna
Wybierz coś dla siebie:
  • polska apteka londyn
  • polska apteka UK
  • polskie leki
  • suplementy
  • kosmetyki
Więcej tagów...
Kontakt z nami
Twój koszyk jest pusty
opineo-wyroznienie-2016