Entitis Smak truskawkowy 30 pastylek
cena:
15.99 GBP
stan:
brak w magazynie
zapytaj o dostępność
Ilość:
Opis produktu
Ostrzeżenia
Opis produktu
Pastylki Entitis to probiotyczny preparat zalecany dla dzieci powyżej 3 lat i dorosłych

Pastylki Entitis to probiotyczny preparat zalecany dla dzieci powyżej 3 lat i dorosłych. Są odpowiednie w profilaktyce nawracających infekcji otolaryngologicznych - ucha, nosa i gardła, po przebytej anginie, w trakcie infekcji wirusowej nosa i/lub gardła.

W przypadku infekcji bakteryjnej, gdy trzeba zastosować wyniszczające naturalną florę bakteryjną oraz obniżające odporność antybiotyki, wybór odpowiedniego preparatu probiotycznego jest bardzo istotny. Entitis posiada w swoim składzie szczep probiotyczny Streptococcus salivarius K12, dzięki niemu produkuje lantybiotyki odpowiedzialne za hamowanie wzrostu drobnoustrojów patogennych Streptococcus pyogenes i Streptococcus pneumoniae odpowiedzialnych za infekcje ucha, nosa i gardła. Szczep Streptococcus salivarius K12, który został wyizolowany z jamy ustnej dziecka odpornego na nawracające infekcje ucha, nosa i gardła. Preparat nie powoduje skutków ubocznych.

Stosowanie: Pastylkę przyjmować przed snem, po umyciu zębów. Pastylkę należy ssać powoli przez około 5 min. aż do całkowitego rozpuszczenia. Aby zapewnić jak najdłuższy kontakt substancji aktywnej ze śluzówką gardła, pastylki nie należy rozgryzać ani połykać. Nie należy popijać bezpośrednio po spożyciu. Nie stosować razem z preparatami o działaniu przeciwbakteryjnym.

Skład: Wartość odżywcza w 1 pastylce: Wartość energetyczna 11,3 kJ (2,7 kcal) Białko 0 g Węglowodany 0,9 g Cukry 0,2 g Tłuszcz 0 g Kwasy tłuszczowe nasycone 0 g Błonnik pokarmowy 0 g Sól 0 g Streptoccus salivarius BLIS K12 2,5x10 do 9 CFU

 

Owoc Bzu czarnego 30 saszetek (2g.)
Owoc Bzu czarnego 30 saszetek (2g.)

1.99 GBP
Ilość: 
Gripovita 10 saszetek
Gripovita 10 saszetek

4.99 GBP
Ilość: 
Herbatka FIX Dla skóry, włosów i paznokci 20 saszetek
Herbatka FIX Dla skóry, włosów i paznokci 20 saszetek

3.29 GBP
Ilość: 
Strona główna
Wybierz coś dla siebie:
  • polska apteka londyn
  • polska apteka UK
  • polskie leki
  • suplementy
  • kosmetyki
Więcej tagów...
Kontakt z nami
Twój koszyk jest pusty
opineo-wyroznienie-2016