powrót

Błonnik z ananasem + CLA 100 tabl. (Delfarma) /Nr. Kat. 2071/

Błonnik z ananasem + CLA 100 tabl. (Delfarma)
cena:
4.99 GBP
stan:
mała ilość
Ilość:
Opis produktu
Ostrzeżenia
Opis produktu
Dla osób dorosłych dbających o zdrowy wygląd i chcących obniżyć masę ciała, zmagających się z problem zaparć, dla osób aktywny

Dla osób dorosłych dbających o zdrowy wygląd i chcących obniżyć masę ciała, zmagających się z problem zaparć, dla osób aktywnych fizycznie chcących efektywnie zmniejszyć poziom tłuszczu w organizmie

Preparat zawiera 3 rodzaje błonnika – jabłkowy, owsiany i pszeniczny oraz CLA.

Właściwości składników: błonnik z otrębów pszennych wpływa pozytywnie na przewód pokarmowy i przyczynia się do przyspieszenia pasażu jelitowego*. Błonniki pszenny i owsiany przyczyniają się do zwiększenia masy kału, dzięki czemu jest zachowany prawidłowy cykl wypróżnień. CLA (sprężony kwas linolowy) jest pochodną niezbędnego nienasyconego kwasu linolowego. Substancja ta nie jest syntetyzowana przez ludzki organizm, w związku z czym musi być dostarczana do naszego ustroju wraz z pożywieniem.

Błonnik pobudza perystaltykę jelit co prowadzi do regularnych wypróżnień i barku zaparć, wchłania wodę i zwiększa objętość pokarmu w żołądku dając poczucie sytości i obniżając łaknienie.

Ananas zawiera unikalny zestaw witamin, enzymów i kwasów owocowych intensyfikujący proces spalania tłuszczy.

CLA (sprzężony kwas linolowy) wpływa na efektywność procesu termogenzy przyspieszając spalanie tkanki tłuszczowej i poprawiając witalność organizmu.

Zalecane dzienne spożycie: Minimum 2 tabletki 3 razy dziennie, 30 minut przed głównymi posiłkami, popijając obficie wodą (co najmniej 1 szklanką). Maksymalnie można spożyć 10 tabletek dziennie.

Składniki: błonnik jabłkowy, substancja wypełniająca: celuloza, błonnik owsiany, błonnik pszenny, CLA ( sprzężony kwas linolowy), laktoza (z mleka), sproszkowany sok ananasowy (4%), substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych. Błonnik pokarmowy ogółem 30 g.

Poporodowy pas brzuszny Pani Teresa rozmiar M
Poporodowy pas brzuszny Pani Teresa rozmiar M

16.49 GBP
Ilość: 
Detusan 24 pastyki
Detusan 24 pastyki

6.69 GBP
Ilość: 
Dermatol Proszek 2 g.
Dermatol Proszek 2 g.

0.99 GBP
max.
5
Ilość: 
Strona główna
Wybierz coś dla siebie:
  • polska apteka londyn
  • polska apteka UK
  • polskie leki
  • suplementy
  • kosmetyki
Więcej tagów...
Kontakt z nami
Twój koszyk jest pusty
opineo-wyroznienie-2016