powrót

Smecta GO 12 saszetek /Nr. Kat. 312/

Smecta GO 12 saszetek
cena:
6.69 GBP4.01 GBP
stan:
mała ilość
Ilość:
Opis produktu
Ostrzeżenia
Opis produktu
Smecta Go to wyrób medyczny w formie gotowej do wypicia zawiesiny, przeznaczony w celu leczenia ostrej biegunki u dorosłych i

Smecta Go to wyrób medyczny w formie gotowej do wypicia zawiesiny, przeznaczony w celu leczenia ostrej biegunki u dorosłych i dzieci powyżej 8 lat.

Smecta Go swoje działanie przeciwbiegunkowe zawdzięcza zawartości substancji czynnej, diosmektytowi. To naturalna glinka, która pomaga w zahamowaniu i leczeniu biegunki oraz w łagodzeniu bólu brzucha. Diosmektyt wiąże substancje toksyczne i drobnoustroje oraz ułatwia ich eliminację z organizmu. Ochrania przewód pokarmowy oraz wspomaga regenerację jego uszkodzeń. Skuteczność diosmektytu została potwierdzona w badaniach klinicznych. Szybkie podanie, jakie zapewnia gotowa do spożycia zawiesina wpsomaga regeneracje uszkodzeń jelit oraz łagodzi ból brzucha.

Skład: Każda saszetka zawiera 3 g diosmektylu. Pozostałe składniki to: aromat kakowo-karmelowy, guma ksantanowa, kwas cytrynowy jednowodny, kwas askorbinowy, sorbinian potasu, sukraloza, woda oczyszczona.

Stosowanie: Wyrób medyczny Smecta Go należy stosować w celu uzupełnienia płynów utraconych z powodu biegunki oraz zapobiegania odwodnieniu. SmectaGo® można stosować przez okres do 3 dni. Jeżeli biegunka utrzymuje się dłużej niż 3 dni, należy zgłosić się do lekarza. Leczenie przewlekłej biegunki lub bólu brzucha u dorosłych: do 3 saszetek na dobę. Dorośli i dzieci powyżej 15 lat: początkowa dawka to 2 saszetki, następnie 1 saszetka po każdym wolnym stolcu, maksymalnie do 6 saszetek na dobę. Dzieci od 8 do 15 lat: początkowa dawka to 2 saszetki, następnie 1 saszetka po każdym wolnym stolcu, maksymalnie do 4 saszetek na dobę.

CASTAGNUS (0.045g.) 30 tabl.
CASTAGNUS (0.045g.) 30 tabl.

7.99 GBP
Ilość: 
VISAXINUM 30 tabl.
VISAXINUM 30 tabl.

7.99 GBP
Ilość: 
BIOLIQ DERMO Krem naprawczy do cery atopowej 50 ml.
BIOLIQ DERMO Krem naprawczy do cery atopowej 50 ml.

6.69 GBP
Ilość: 
Strona główna
Wybierz coś dla siebie:
  • polska apteka londyn
  • polska apteka UK
  • polskie leki
  • suplementy
  • kosmetyki
Więcej tagów...
Kontakt z nami
Twój koszyk jest pusty
opineo-wyroznienie-2016