powrót

Skrzypovita 40+ Formuła Młodości 42 tabl. /Nr. Kat. 698/

Skrzypovita 40+ Formuła Młodości 42 tabl.
cena:
9.99 GBP8.49 GBP
stan:
mała ilość
Ilość:
Opis produktu
Ostrzeżenia
Opis produktu

Skrzypovita 40+ jest dedykowana kobietom po 40. roku życia, których skóra i włosy mają szczególne potrzeby. Z wiekiem zmienia się kondycja skóry, włosów i paznokci. Skóra traci sprężystość i elastyczność, słabną możliwości zatrzymywania wody, a więc łatwiej ulega ona odwodnieniu. Jednym z pierwszych objawów starzenia się skóry jest suchość, spowodowana utratą zdolności do wiązania wody i zatrzymywania jej w naskórku. W wyniku tego pojawiają się zmarszczki.

Wraz z wiekiem wydłuża się cykl odnowy paznokci, które mogą stawać się grube i twarde lub przeciwnie - kruche i łamliwe, co jest spowodowane jest przede wszystkim ubytkiem zawartej w nich wody. Bardzo często osoby skarżące się na kruchość paznokci mają także mocno przesuszoną skórę.

Wiek ma również wpływ na cykl wzrostu włosów. Tempo to ulega spowolnieniu, bowiem mieszki włosowe zaczynają dłużej „odpoczywać". Kobiety doświadczają blaknięcia koloru, a włosy nie są tak gęste jak kiedyś.

Skrzypovita 40+ to unikalna kompozycja naturalnych wyciągów roślinnych – skrzypu polnego i pokrzywy, witamin oraz PABA, kolagenu i kwasu hialuronowego.

Kwas hialuronowy i hydrolizat białek kolagenowych wspomagają od wewnątrz komórki skóry pobudzając je do szybszego odnawiania, zwiększają nawilżenie skóry i tym samym spłycają zmarszczki.

Skrzyp polny i pokrzywa, w połączeniu z kompleksem witamin i minerałów poprawiają wygląd i wzmacniają skórę, włosy i paznokcie.

PABA – zapobiega wypadaniu włosów i przeciwdziała ich przedwczesnemu siwieniu.

Dawkowanie: 1 tabletka dziennie.

Skład: 1 tabletka powlekana o masie 800 mg zawiera: Witamina C 80 mg, Witamina E 12 mg, Kwas pantotenowy 6 mg, Witamina B6 1,4 mg, Witamina B2 (ryboflawina) 1,4 mg, Witamina B1 (tiamina) 1,1 mg, Witamina A 800 µg, Biotyna 50 µg, Witamina D3 5 µg, Cynk 10 mg, Miedź 1 mg, Ekstrakt ze skrzypu polnego 100 mg, Hydrolizat białek kolagenowych 50 mg, Ekstrakt z ziela pokrzywy 40 mg, PABA 40 mg, Kwas hialuronowy 10 mg.

Substancje wypełniające: sorbitol i mikrokrystaliczna celuloza; witamina C; ekstrakt ze skrzypu polnego; hydroliza białek kolagenowych, ekstrakt z ziela pokrzywy; PABA; siarczan cynku, witamina E, kwas hialuronowy, stearynian magnezu i dwutlenek krzemu; siarczan miedzi, witamina B6; ryboflawina; tiamina; witamina A, biotyna; witamina D3, hydroksypropylometyloceluloza, mikrokrystaliczna celuloza, talk, olej kokosowy frakcjonowany, barwniki E171, E172, E104, E133.

DICLOZIAJA Żel 1% 100 g.
DICLOZIAJA Żel 1% 100 g.

3.99 GBP
Ilość: 
Maść Arnikowa 40 g.
Maść Arnikowa 40 g.

5.69 GBP
Ilość: 
Rumianek FIX 30 torebek
Rumianek FIX 30 torebek

2.39 GBP
Ilość: 
Strona główna
Wybierz coś dla siebie:
  • polska apteka londyn
  • polska apteka UK
  • polskie leki
  • suplementy
  • kosmetyki
Więcej tagów...
Kontakt z nami
Twój koszyk jest pusty
opineo-wyroznienie-2016