NEOMAG CARDIO 50 tabl.
cena:
5.99 GBP3.00 GBP
stan:
brak w magazynie
zapytaj o dostępność
Ilość:
Opis produktu
Ostrzeżenia
Opis produktu

Korzystnie wpływają na prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia, układu kostnego, układu nerwowego

Wzmacniają pracę mięśnia sercowego

Zwalczają skutki stresu i zmęczenia poprawiając sprawność fizyczną i psychiczną organizmu

Potas - wzmacnia mięśnie, serce oraz nerwy. Korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu krążenia oraz na pracę mięśnia sercowego. Korzystny w sytuacjach stresowych, w czasie zwiększonego wysiłku umysłowego i fizycznego. Potas wspomaga utrzymanie ciśnienia krwi na prawidłowym poziomie.

Magnez - Reguluje przepływ jonów w komórce, uczestniczy w procesie skurczu mięśnia sercowego, reguluje rytm serca. Stymuluje mechanizmy obronne organizmu i korzystnie wpływa na odporność. Niedobór magnezu może objawiać się zmęczeniem fizycznym i psychicznym, napięciem mięśniowym, zaburzeniem rytmu serca oraz nadciśnieniem tętniczym.

Witamina B6 - Ułatwia wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego. Zmniejsza wydalanie magnezu z organizmu, dzięki czemu zwiększa jego stężenie w osoczu i erytrocytach, co pozwala na jego efektywniejsze działanie i wykorzystanie przez organizm.

Wyciąg z głogu - Wpływa korzystnie na funkcjonowanie krążenia mózgowego i mięśnia sercowego, tonizując jego pracę. Związki zawarte w głogu dzięki zawartości wielu cennych dla zdrowia, naturalnych związków jak flawonole (rutyna), flawony i procyjanidy, poprawiają ukrwienie mięśnia sercowego oraz zwiększają dopływ do niego tlenu i substancji odżywczych. Powoduje to wzmocnienie pracy serca oraz złagodzenie uczucia zmęczenia po wysiłku fizycznym lub w sytuacjach stresowych. Głóg wpływa korzystnie na układ sercowo-naczyniowy.

Dawkowanie: Dorośli: 1 tabletkę dwa razy dziennie.

Przyjmować w trakcie lub po posiłku, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.

Uwagi: W okresie ciąży i karmienia piersią decyzję o stosowaniu powinno się konsultować z lekarzem. Należy zachować ostrożność w stosowaniu produktów łącznie z innymi preparatami witaminowo- mineralnymi i lekami zawierającymi potas oraz magnez. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Skład: Celuloza mikrokrystaliczna (subst. wypełniająca), glukonian potasu, węglan magnezu, wyciąg z owocu głogu, hydroksypropylometyloceluloza (subst. do stosowania na powierzchnię), stearynian magnezu (subst. do stosowania na powierzchnię) krzemionka koloidalna bezwodna (subst. Przeciwzbrylająca), hydroksypropyloceluloza (subst. do stosowania na powierzchnię), chlorowodorek pirydoksyny, czerwień koszenilowa (barwnik), wosk biały i wosk Carnauba (subst. do stosowania na powierzchnię).

Dwie tabletki zawierają: Potas 70mg jonów potasu, Magnez 70mg jonów magnezu, Wyciąg z głogu 60mg, Witamina B6 2 mg.

Pokrzywa 30 tabl.
Pokrzywa 30 tabl.

3.89 GBP
Ilość: 
Strona główna
Wybierz coś dla siebie:
  • polska apteka londyn
  • polska apteka UK
  • polskie leki
  • suplementy
  • kosmetyki
Więcej tagów...
Kontakt z nami
Twój koszyk jest pusty
opineo-wyroznienie-2016